Rozšíření nabídky služeb
16.11.2011

 

V rámci rozšiřování služeb od roku 2011 nabízíme našim zakazníkům softwarové řešení v podobě nástroje ATTIS pro správu procesů v organizaci. 


Aplikace typu BPM stojí v současnosti na vrcholu pomyslné pyramidy řízení managementu, ale i podniku samotného. Nástroj poskytuje vizuální podobu o aktivitách ve firmě, o tom jak časové a objemové metriky plní stanovené normy apod.
Jsou funkčním prvkem ve vazbě na celou infrastrukturu (sítě, servery, aplikace) a to i ve vazbě na vnitroorganizační data. Aplikace pro sledování a hodnocení procesů je ideálním nástrojem pro procesní optimalizaci, měření a případně hodnocení zaměstnanců, stejně tak hodnocení výkonnosti jednotlivývh oddělení firmy.

S pomocí tohoto nástroje tak již není potřeba mapovat situaci administrativně i časově náročnými procesy, s BPM nástrojem jsou tyto informace neustále po ruce s možností generování v reálném čase. Standardem softwaru je i zobrazování grafických a číselných informací v dashboardu s možnosti zobrazení a uložení v různých formátech.

 

Podrobnější popis nástroje ATTIS najdete na našich webových stránkách, kde je i odkaz na domovské stránky výrobce.